Oznamy a doležité informácie

aug

Zodpovedne šliapneme na to

Mestská časť Bratislava-Ružinov podporila v grantovom programe 2020 sumou 4 973 EUR projekt Zodpovedne šliapni na to, ktorý pripravilo OZ Pivonka.

V rámci projektu si vďaka tejto komunitnej dotácii rodičia a deti svojpomocne počas dobrovoľníckej akcie zmontujú a vyzdobia domčeky na úschovu odrážadiel, kolobežiek a bicyklov.

Takisto v areáli materskej školy Slniečko pribudnú stojany na bicykle a na ihrisku detské stacionárne bicykle slúžiace na nácvik šliapania do pedálov.

Zámerom projektu je podpora ekologickej dopravy, športovania a dochádzania detí do škôlky a rodičov do práce na iných kolesách, ako kolesách motorových vozidiel.